W dniu 30 listopada 2025 r. na zaproszenie Miejsko Gminnego Ośrodka Kultury w Sannikach, Artur Bedyk dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Słubicach uczestniczył w akcji czytelniczej "Narodowe Czytanie 2025". Narodowe Czytanie to ogólnopolska akcja promująca czytelnictwo. Ideą wydarzenia jest wspólne czytanie najważniejszych dzieł polskiej literatury – klasyki, która łączy pokolenia i przypomina o bogactwie naszej kultury. W roku 2025 w ramach Narodowego Czytania czytaliśmy utwory Jana Kochanowskiego.


![]()
(foto na stronie MGOK w Sannikach)
Gminna Biblioteka Publiczna w Słubicach 
